YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: Carolina Challenge Cup

01:00Charleston - Columbus Crew 1:1
03:30Atlanta United - Seattle Sounders 4:2

ALMANYA: Oberliga Bremen

21:30VfL Bremen - Leher -:-

AVRUPA: Avrupa Ligi - Playofflar

19:00Osmanlıspor - Olympiakos -:-
21:00Ajax - Legia -:-
21:00APOEL - Ath. Bilbao -:-
21:00AS Roma - Villarreal -:-
21:00Beşiktaş - H. Beer Sheva -:-
21:00Zenit Petersburg - Anderlecht -:-
23:05FC Copenhagen - Ludogorets -:-
23:05Fiorentina - Monchengladbach -:-
23:05Genk - Astra -:-
23:05Lyon - Alkmaar -:-
23:05Shakhtar - Celta Vigo -:-
23:05Sparta Prag - FK Rostov -:-
23:05Tottenham - Gent -:-

BOLİVYA: Futbol Pro Ligi - Apertura Adecuacion

01:15San Jose - Real Potosi 3:0
03:30Blooming - Nacional Potosi 2:0
22:00Sport Boys - Bolivar -:-

BREZİLYA: Primeira Liga

01:30Ceara - Flamengo 0:0
reklam

BREZİLYA: Campeonato Alagoano - İlk etap

02:30CSE - Sete de Setembro 1:2
02:30Miguelense - CRB 1:4
02:30Santa Rita - Coruripe 2:0

BREZİLYA: Campeonato Baiano

02:30Vitoria da Conquista - Jacobina 1:1
03:45Fluminense de Feira - Bahia 1:1

BREZİLYA: Campeonato Catarinense - İlk etap

01:30Inter de Lages - Joinville 4:1
02:30Brusque - Almirante Barroso 3:2
03:45Avai - Figueirense 0:0
03:45Chapecoense-SC - Metropolitano 4:0

BREZİLYA: Campeonato Cearense

02:20Itapipoca - Guarani de Juazeiro 0:0
03:15Uniclinic - Maranguape 2:3

BREZİLYA: Campeonato Matogrossense

01:30Mixto - Cacerense 2:1
03:30Dom Bosco - Uniao E. 0:0

BREZİLYA: Campeonato Paraense - İlk etap

02:30Independente - Paragominas 2:1

BREZİLYA: Campeonato Paulista

23:00Red Bull Brasil - Novorizontino 5:1
23:00Sao Bernardo - Mirassol 0:1
01:30Botafogo SP - Audax 3:1
01:30Ferroviaria - Santo Andre 1:1
01:30Linense - Ponte Preta 2:2
03:45Corinthians - Palmeiras 1:0

BREZİLYA: Campeonato Pernambucano - Düşme Grubu

02:00Serra Talhada - Atletico PE 2:0

BREZİLYA: Campeonato Potiguar - Birinci Tur - Playofflar

01:15Globo - ABC 1:1

BREZİLYA: Campeonato Sergipano - İlk etap

02:15Estanciano EC - Lagarto 0:1
02:15Sergipe - Boca Junior 2:0
21:30Frei Paulistano - Confianca -:-

BREZİLYA: Campeonato Sul-Matogrossense

03:15Naviraiense - Aguia Negra 1:2

BREZİLYA: Copa do Brasil

01:30Criciuma - AE Altos 3:2pen
01:30Portuguesa - Boavista 0:2
01:30Vitoria - Bragantino 3:2
03:45Cruzeiro - Sao Francisco 6:0
03:45Internacional - Oeste 4:1
03:45Sport Recife - 7 de Setembro 3:0

BREZİLYA: Campeonato Piauiense - İlk etap

02:00Parnahyba - Piaui 3:1
02:00River-PI - Julho Esporte 2:2

BREZİLYA: Copa do Nordeste

01:30Juazeirense - Sampaio Correa 3:0
03:45Moto Club - Fortaleza 1:1

CEZAYİR: 1.Küme

17:00Harrach - Oran -:-
18:00Relizane - MO Bejaia -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

03:00Ekvador - Honduras 3:1

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

12:00Volna Pinsk (Blr) - T. Moscow (Rus) 0:5
14:00HIFK (Fin) - Levadia (Est) 0:1
15:00Torpedo Minsk (Blr) - Dnepr Mogilev (Blr) 2:2
Devre ArasıMjondalen (Nor) - Kazan (Rus) 0:0
17:00FC Poltava (Ukr) - Kramatorsk (Ukr) -:-
17:30Samara (Rus) - K. Almaty (Kaz) -:-
18:00Sarpsborg 08 (Nor) - Soligorsk (Blr) -:-
19:00Anzhi (Rus) - Atyrau (Kaz) -:-
19:00Koge (Den) - Naestved (Den) -:-
19:15K. Oslo (Nor) - Skeid (Nor) -:-
21:00Sola (Nor) - Vidar (Nor) -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Clasura

00:30Dragon - Santa Tecla 0:3
03:00UES - Alianza FC 2:2
04:00Metapan - Pasaquina 1:1
04:00Sonsonate - Luis Angel Firpo 2:2
00:00Municipal Limeno - FAS -:-

FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1

18:30AS Denguele - Tanda -:-
21:00Sewe Sport - ASI d'Abengourou -:-

FİLİSTİN: West Bank League

17:00Shabab Alsamu - Merkaz -:-

GAMBİYA: GFA League

19:30Hawks - Ports Authority -:-

GİNE: Ligue 1

19:30Horoya - Kamsar -:-
19:30Renaissance - CO Coyah -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Elemeler

03:45Dep. Capiata - Atletico-PR 0:1
03:45Olimpia Asuncion - Botafogo RJ 1:1pen

HOLLANDA: Tweede Divisie

22:00ErtelendiJong Vitesse - Barendrecht -:-
22:00ErtelendiVVSB - GVVV -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

23:00Bristol City - Fulham 0:2

İNGİLTERE: Premier League Cup

17:00Swansea U23 - Bristol City U23 -:-

KATAR: Premier Lig

8'Al Sailiya - Lekhwiya SC 0:0
19:00Umm-Salal - Al Muaidar -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Apertura

23:15Huila - Bucaramanga 0:1
00:00ErtelendiAtl. Nacional - Junior -:-
02:00Petrolera - La Equidad 2:0
04:00Millonarios - Tolima 3:0
00:00Envigado - Aguilas -:-

KONGO: Ligue 1

17:00Kimbonguila Kinkala - Diables Noirs -:-
17:00Leopard - Kondzo -:-
17:00Nathalys - Etoile du Congo -:-

KONGO DC: Super Ligi

16:30Dibumba - Lubumbashi Sport -:-
16:30Renaissance Aiglons - RCK -:-
16:30ErtelendiSt Eloi Lupopo - Mazembe -:-

KUVEYT: Premier Lig

3'Al-Fahaheel - Yarmouk 0:0
3'Al Naser - Khaitan 0:0
3'Al Tadamon - Burgan 0:0
19:20Al Jahra - Al Arabi -:-
19:20Al Qadisiya - Al Sulaibikhat -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Şampiyonlar Ligi - Playofflar

04:00New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps 1:1
06:00Tigres - U.N.A.M. 1:1

KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Şampiyonası 20 Yaşaltı

01:30El Salvador U20 - Bermuda U20 3:1
04:00Kosta Rika U20 - Trinidad ve Tobago U20 1:0
23:30Antigua & Barbuda U20 - Kanada U20 -:-

KUZEY & ORTA AMERİKA: CFU Club Championship

00:00Racing des Gonaives - Inter Moengotapoe 2:2
02:00Greenbay Hoppers - Bequia United 2:1

LİBERYA: LFA First Division

19:00Keitrace - Mighty Barrolle -:-

MALEZYA: Premier Lig

45+'PDRM FA - Perlis 1:0

MALİ: Premiere Division

19:00Real Bamako - USC Kita -:-

MEKSİKA: Copa Mexico - Clasura

04:00Atlas - Puebla 2:1
04:00Zacatepec Siglo - Monarcas 1:3
05:30Coras - Santos Laguna 0:5
05:30Cruz Azul - Queretaro 3:0

MISIR: Premier Lig

63'Tanta - Smouha 1:0
18:00Aswan SC - Petrojet -:-
21:00Wadi Degla - Al Ahly -:-

PERU: Primera División - Yaz Turnuvası

23:30Cajamarca - Dep. Municipal 1:0
23:30Comerciantes Unidos - A. Lima 0:2
04:00U. San Martin - Sport Rosario 3:1
21:15Huancayo - Juan Aurich -:-
23:30Alianza Atl. - Melgar -:-

RUSYA: FNL Cup - Klasman playoffları

11:15Kuban - Dynamo SPB 0:2
13:45Zenit 2 - Krasnodar 2 1:0pen
28'Yaroslavl - Sp. Moscow 2 0:0
19:00Nalchik - SKA Khabarovsk -:-

SOMALİ: Nation Link Telecom Championship

15:30Banaadir - Bariga Dhexe -:-
15:30Jeenyo - M. United -:-

ÜRDÜN: Premier Lig

Devre ArasıAl Buqaa - Al Hussein 0:1
18:30Al Ramtha - Shabab Al Ordon -:-

VENEZUELA: Primer Küme - Apertura

23:00Aragua - Anzoategui -:-

YUNANİSTAN: Football League

Devre ArasıKarditsa - Lamia 0:0

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan