Futbol » Yarın » Hepsi
İNGİLTERE: Premier League
22:00Brighton - Manchester City -:-İTALYA: Serie A
21:00Udinese - AS Roma 1:1ABD: MLS Next Pro
02:30Atlanta United 2 - Chattanooga -:-ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
21:00Kirchheimer - Kirchanschoring -:-ANDORRA: Andorra Cup
21:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
03:00Willikies - Ottos Rangers -:-ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:15Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur -:-ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
01:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 -:-01:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 -:-
21:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes 2 -:-
21:00Platense 2 - Union Santa Fe 2 -:-
21:00River Plate 2 - Instituto 2 -:-
21:30San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
ASYA: AFC Asian Cup U23 - Playofflar
17:00Katar U23 - Japonya U23 -:-20:30Güney Kore U23 - Endonezya U23 -:-
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30Adamstown Rosebud - Weston Workers -:-AVUSTRALYA: NPL South Australia
13:00FK Beograd - Campbelltown City -:-AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
20:30Austria (Am) - Kremser -:-AZERBAYCAN: I Liqa
14:30Araz Saatli - Karvan -:-15:00Imisli FK - Zaqatala -:-
15:00Lokbatan - Moik Baku -:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
21:30Antwerp - Royale Union SG -:-BREZİLYA: Serie C - İlk etap
02:00Aparecidense - Sampaio Correa -:-BREZİLYA: Acreano - İkinci etap
23:30Rio Branco - Humaita -:-BREZİLYA: Gaucho 2
01:00Monsoon - Lajeadense -:-01:00Veranopolis - Esportivo -:-
01:30Frederiquense - Gaucho -:-
01:30Passo Fundo - GE Gloria -:-
21:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha -:-
21:00GE Bage - Pelotas -:-
BREZİLYA: Paulista A3 - Playofflar
01:30Gremio Prudente - Votuporanguense -:-BREZİLYA: Brasileiro U20
23:00Santos U20 - Flamengo U20 -:-21:00Atletico GO U20 - Gremio U20 -:-
22:00Cuiaba U20 - RB Bragantino U20 -:-
23:30Botafogo U20 - Fluminense U20 -:-
CEZAYİR: Cezayir Kupası
23:00Belouizdad - USM Alger -:-CEZAYİR: U21 League
17:00ErtelendiBen Aknoun U21 - Kabylie U21 -:-17:00ErtelendiBiskra U21 - Setif U21 -:-
17:00ErtelendiConstantine U21 - USM Alger U21 -:-
17:00ErtelendiOran U21 - Belouizdad U21 -:-
18:00Chlef U21 - Magra U21 -:-
18:00El Bayadh U21 - Khenchela U21 -:-
18:00MC Alger U21 - Paradou U21 -:-
18:00Saoura U21 - US Souf U21 -:-
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45Agri - Tchad - Renaissance -:-17:45Algoy - Elect Sport -:-
17:45As Dgssie - Ascot -:-
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
19:00Fredericia - Aalborg -:-DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00Romanya U16 - Polonya U16 -:-13:00İspanya U18 - İsviçre U18 -:-
15:00Azerbaycan U16 - Özbekistan U16 -:-
17:00Danimarka U16 - Çin U16 -:-
18:00Beyaz Rusya U16 - Tacikistan U16 -:-
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı - Kadınlar
13:30Koln K (Ger) - PSV K (Ned) -:-EKVADOR: Serie B
23:00Nueve de Octubre - Chacaritas -:-03:00Leones del Norte - San Antonio -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
00:00Fuerte San Francisco - FAS -:-00:3011 Deportivo - Platense Municipal -:-
04:00Alianza FC - Dragon -:-
04:30Metapan - Jocoro -:-
04:30Municipal Limeno - Luis Angel Firpo -:-
ENDONEZYA: Liga 1
11:00Barito Putera - FC Bhayangkara -:-11:00Dewa United - Madura United -:-
15:00Arema - PSM Makassar -:-
15:00Persib - Borneo -:-
ERMENİSTAN: First League
15:00Pyunik 2 - Ararat 2 -:-17:00Urartu 2 - Noah 2 -:-
FAROE ADALARI: Faroe Islands Cup
17:00Toftir - Fuglafjordur -:-19:30Streymur - 07 Vestur Sorvagur -:-
21:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag -:-
FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
19:00Korhogo - ASEC Mimosas -:-FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
18:30JaPS 2 - Kiffen -:-FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
19:00Ilves 2 - VJS -:-FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
20:15NOPS 2 - VaKP -:-GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
00:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco -:-05:00Comunicaciones - Coban Imperial -:-
GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) -:-01:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) -:-
01:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) -:-
03:30Bolivar (Bol) - Flamengo (Bra) -:-
03:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) -:-
03:30Libertad (Par) - River Plate (Arg) -:-
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) -:-01:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) -:-
03:00Bragantino (Bra) - Sp. Luqueno (Par) -:-
03:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) -:-
05:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) -:-
GÜNEY KORE: WK League Women
10:00Boeun Sangmu K - Hwacheon K -:-13:00Changnyeong K - Seoul K -:-
13:00Gyeongju K - Incheon Hyundai Steel K -:-
13:00Sejong Sportstoto K - Suwon FC K -:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Racing Haitien - America des Cayes -:-HOLLANDA: Eredivisie
19:45Heerenveen - PSV -:-22:00G.A. Eagles - Feyenoord -:-
HOLLANDA: Derde Divisie
21:00TEC - HV & CV Quick -:-HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
20:30Ajax K - Alkmaar K 0:0HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura
02:15Olancho - Vida -:-04:30UPNFM - Olimpia -:-
IRAK: Stars League
15:45Al Kahraba - Zakho -:-18:00Al Minaa - Newroz -:-
18:00ErtelendiAl Najaf - Al Karkh -:-
18:00Al Quwa Al Jawiya - Karbala -:-
18:00ErtelendiAl Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
18:00ErtelendiBaghdad - Duhok -:-
18:00ErtelendiKarbala - Al Kahraba -:-
20:15Al Naft - Al Shorta -:-
İNGİLTERE: Professional Development League
21:00Sheffield Utd U21 - Sheffield Wed U21 -:-İNGİLTERE: Women's National League North
21:45Halifax K - Nottingham K -:-İRAN: Hazfi Cup
17:15Mes Rafsanjan - Peykan -:-İSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
20:00Cordoba B - Ciudad de Lucena -:-İSVEÇ: Allsvenskan
20:00Djurgarden - Malmo FF -:-20:00Halmstad - Hammarby -:-
20:00Kalmar - GAIS -:-
20:00Norrkoping - Elfsborg -:-
20:00Västerås SK - Mjallby -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
20:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane -:-İZLANDA: Kupası
23:00Augnablik - Stjarnan -:-17:00Arbaer - Fram -:-
17:00Haukar - Vestri -:-
17:00Hottur / Huginn - Fylkir -:-
17:00Vestmannaeyjar - Grindavik -:-
18:00Afturelding - Dalvik/Reynir -:-
18:00Akranes - Tindastoll -:-
18:00Akureyri - IR Reykjavik -:-
18:00Grotta - Thor Akureyri -:-
18:00Vikingur Reykjavik - Vidir -:-
19:30IH Hafnarfjordur - Hafnir -:-
22:15Keflavik - Breidablik -:-
KANADA: Championship
02:30Toronto FC - Simcoe County Rovers -:-KAZAKİSTAN: First Division
12:00Ekibastuz - Aktobe 2 -:-12:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 -:-
14:00Kaspij Aktau - Ulytau -:-
14:00Khan Tengri - Kairat Almaty 2 -:-
KOLOMBİYA: Copa Colombia
23:30Real Cartagena - Huila -:-00:00Jaguares de Cordoba - Llaneros -:-
03:00Leones - Pereira -:-
03:30Santa Fe - Inter Palmira -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
05:00Liberia - San Carlos -:-KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Champions Cup
03:15Columbus Crew - Monterrey -:-LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
14:30Al Hikma - Tripoli -:-MACARİSTAN: Hungarian Cup Women
21:00Győr K - MTK Hungaria K -:-MALİ: Premiere Division
19:30Bougouba - Korofina -:-21:30Onze Createurs - Black Stars -:-
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura-Playofflar
04:00Celaya - Tapatio -:-06:05Atletico La Paz - Venados -:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie A
00:00Colima FC - Mexicali -:-MEKSİKA: Liga Premier Serie B - Playofflar
01:00Pachuca 2 - Uruapan -:-04:00Santiago - CDM -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Shwe Pyi Thar - Yangon Utd -:-12:30Mahar United - University -:-
NİJERYA: NPFL
18:00Rivers United - Katsina Utd -:-NİKARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Matagalpa - Managua FC -:-04:00Masachapa - Esteli -:-
04:00Ocotal - Sport Sebaco -:-
00:00Jalapa - UNAN-Managua -:-
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
01:00Masachapa U20 - Esteli U20 -:-01:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 -:-
21:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 -:-
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
NORVEÇ: NM Kupası
18:00Oppsal - Vålerenga -:-19:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad -:-
19:00Honefoss - Sarpsborg 08 -:-
PERU: Liga 2
23:30Carlos Stein - Pirata -:-03:00Binacional - Ayacucho -:-
PERU: Liga Women
21:00UNSAAC K - Melgar K -:-23:00Dep. Municipal K - Carlos Mannucci K -:-
POLONYA: Division 1
19:00Motor Lublin - Chrobry Glogow -:-19:00Termalica B-B. - Odra Opole -:-
21:30Katowice - Leczna -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
20:00Leiria - Penafiel -:-PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Şampiyona Playoffları
16:30Estrela U23 - Benfica U23 -:-16:30Famalicao U23 - Gil Vicente U23 -:-
16:30Sporting U23 - Torreense U23 -:-
16:30Vizela U23 - Estoril U23 -:-
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
16:45UTA Arad - Otelul -:-19:00FC Hermannstadt - Petrolul -:-
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
21:45Univ. Craiova - CFR Cluj -:-ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
19:00Gloria Buzau - Hunedoara -:-ROMANYA: Liga 1 Women - Düşme Grubu
17:00Gloria 2018 Bistrita K - Targu Mures K -:-RUANDA: Premier League
16:00Kiyovu - Mukura Victory Sports -:-RUSYA: Premier Ligi
16:00Ural - FK Rostov -:-18:15F. Voronezh - Krylya Sovetov -:-
20:30Akhmat Grozny - Sochi -:-
20:30CSKA Moscow - Sp. Moscow -:-
SLOVENYA: Kupa
21:00Mura - Rogaska -:-SOMALİ: National league
15:30Mogadishu City - Sahafi -:-SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al Feiha - Al Taee -:-21:00Al Riyadh - Al Ahli SC -:-
21:00Al Wehda - Al Hazem -:-
UGANDA: Premier League
16:00Bright Stars - Kampala City -:-16:00Gadaffi - Villa -:-
UKRAYNA: U19 League
12:00LNZ Cherkasy U19 - Shakhtar U19 -:-ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al Salt - Maan -:-20:45Al Jalil - Moghayer Al Sarhan -:-
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00Arenel Movers - Manica -:-16:00CAPS Utd - GreenFuel -:-
16:00Chegutu Pirates - Dynamos -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.