Futbol » Dün » Hepsi
İNGİLTERE: Premier League
22:00Brighton - Manchester City 0:4İTALYA: Serie A
21:00Udinese - AS Roma 1:2ABD: MLS Next Pro
02:30Atlanta United 2 - Chattanooga 1:0ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
21:00Kirchheimer - Kirchanschoring 0:1ANDORRA: Andorra Cup
21:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma 0:1ANTİGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
03:00Willikies - Ottos Rangers -:-ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:15Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur 0:3ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
01:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 1:001:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 2:0
21:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes 2 2:0
21:00Platense 2 - Union Santa Fe 2 2:1
21:00River Plate 2 - Instituto 2 1:0
21:30San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 1:1
ASYA: AFC Asian Cup U23 - Playofflar
17:00Katar U23 - Japonya U23 2:4uz20:30Güney Kore U23 - Endonezya U23 2:3pen
AVUSTRALYA: NPL Northern NSW
07:30Adamstown Rosebud - Weston Workers 0:2AVUSTRALYA: NPL South Australia
13:00FK Beograd - Campbelltown City 2:2AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
20:30Austria (Am) - Kremser 1:1AZERBAYCAN: I Liqa
14:30Araz Saatli - Karvan 2:415:00Imisli FK - Zaqatala 2:1
15:00Lokbatan - Moik Baku 1:1
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
21:30Antwerp - Royale Union SG 0:3BREZİLYA: Serie C - İlk etap
02:00Aparecidense - Sampaio Correa 2:0BREZİLYA: Acreano - İkinci etap
23:30Rio Branco - Humaita 0:3BREZİLYA: Gaucho 2
01:00Monsoon - Lajeadense 0:001:00Veranopolis - Esportivo 1:0
01:30Frederiquense - Gaucho 2:1
01:30Passo Fundo - GE Gloria 0:0
21:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha 2:1
21:00GE Bage - Pelotas 0:1
BREZİLYA: Paulista A3 - Playofflar
01:30Gremio Prudente - Votuporanguense 2:2BREZİLYA: Brasileiro U20
23:00Santos U20 - Flamengo U20 1:321:00Atletico GO U20 - Gremio U20 0:1
22:00Cuiaba U20 - RB Bragantino U20 2:0
23:30Botafogo U20 - Fluminense U20 0:0
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:00Prudentopolis U20 - Rolandia EC U20 1:521:30Iraty U20 - Operario U20 0:3
CEZAYİR: Cezayir Kupası
23:00Belouizdad - USM Alger 1:0penCEZAYİR: U21 League
17:00ErtelendiBen Aknoun U21 - Kabylie U21 -:-17:00ErtelendiBiskra U21 - Setif U21 -:-
17:00ErtelendiConstantine U21 - USM Alger U21 -:-
17:00ErtelendiOran U21 - Belouizdad U21 -:-
18:00Chlef U21 - Magra U21 2:0
18:00El Bayadh U21 - Khenchela U21 0:0
18:00MC Alger U21 - Paradou U21 0:1
18:00Saoura U21 - US Souf U21 5:0
ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45Agri - Tchad - Renaissance 0:517:45Algoy - Elect Sport 0:2
17:45As Dgssie - Ascot 1:0
DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
19:00Fredericia - Aalborg 2:1DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00Romanya U16 - Polonya U16 3:013:00İspanya U18 - İsviçre U18 3:0
15:00Azerbaycan U16 - Özbekistan U16 0:2
17:00Danimarka U16 - Çin U16 4:4
18:00Beyaz Rusya U16 - Tacikistan U16 5:1
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı - Kadınlar
13:30Koln K (Ger) - PSV K (Ned) 3:2EKVADOR: Serie B
23:00Nueve de Octubre - Chacaritas 1:003:00Leones del Norte - San Antonio 0:1
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura
00:00Fuerte San Francisco - FAS 0:200:3011 Deportivo - Platense Municipal 0:0
04:00Alianza FC - Dragon 6:1
04:30Metapan - Jocoro 2:0
04:30Municipal Limeno - Luis Angel Firpo 2:2
ENDONEZYA: Liga 1
11:00Barito Putera - FC Bhayangkara 1:511:00Dewa United - Madura United 2:2
15:00Arema - PSM Makassar 3:2
15:00Persib - Borneo 2:1
ERMENİSTAN: First League
15:00Pyunik 2 - Ararat 2 2:017:00Urartu 2 - Noah 2 4:2
FAROE ADALARI: Faroe Islands Cup
17:00Toftir - Fuglafjordur 1:019:30Streymur - 07 Vestur Sorvagur 5:0
21:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag 3:1
FİLDİŞİ SAHİLİ: Ligue 1
19:00Korhogo - ASEC Mimosas 0:0FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
18:30JaPS 2 - Kiffen 0:1FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B
19:00Ilves 2 - VJS 1:1FİNLANDİYA: Finlandiya Kupası
20:15NOPS 2 - VaKP 1:3GİNE: Ligue 1
19:00Milo FC - Wakriya 2:0GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
00:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco 0:205:00Comunicaciones - Coban Imperial 1:0
GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Grup Aşaması
01:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) 3:101:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) 0:0
01:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) 2:1
03:30Bolivar (Bol) - Flamengo (Bra) 2:1
03:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) 2:3
03:30Libertad (Par) - River Plate (Arg) 1:2
GÜNEY AMERİKA: Copa Sudamericana - Grup Aşaması
01:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) 1:201:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) 0:1
03:00Bragantino (Bra) - Sp. Luqueno (Par) 2:1
03:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) 0:2
05:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) 0:4
GÜNEY KORE: WK League Women
10:00Boeun Sangmu K - Hwacheon K 0:213:00Changnyeong K - Seoul K 0:0
13:00Gyeongju K - Incheon Hyundai Steel K 1:2
13:00Sejong Sportstoto K - Suwon FC K 0:2
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Racing Haitien - America des Cayes 0:0HOLLANDA: Eredivisie
19:45Heerenveen - PSV 0:822:00G.A. Eagles - Feyenoord 1:3
HOLLANDA: Derde Divisie
21:00TEC - HV & CV Quick 3:0HOLLANDA: Eredivise - Bayanlar
20:30Ajax K - Alkmaar K 3:0HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura
02:15Olancho - Vida 1:104:30UPNFM - Olimpia 1:0
IRAK: Stars League
15:45Al Kahraba - Zakho 1:318:00Al Minaa - Newroz 1:4
18:00ErtelendiAl Najaf - Al Karkh -:-
18:00Al Quwa Al Jawiya - Karbala 2:1
18:00ErtelendiAl Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
18:00ErtelendiBaghdad - Duhok -:-
18:00ErtelendiKarbala - Al Kahraba -:-
20:15Al Naft - Al Shorta 1:1
İNGİLTERE: Professional Development League
21:00Sheffield Utd U21 - Sheffield Wed U21 2:0İNGİLTERE: Women's National League North
21:45Halifax K - Nottingham K 2:1İRAN: Hazfi Cup
17:15Mes Rafsanjan - Peykan 2:1penİSPANYA: Tercera RFEF - Group 10
20:00Cordoba B - Ciudad de Lucena 0:1İSVEÇ: Allsvenskan
20:00Djurgarden - Malmo FF 0:120:00Halmstad - Hammarby 2:1
20:00Kalmar - GAIS 2:3
20:00Norrkoping - Elfsborg 4:2
20:00Västerås SK - Mjallby 2:1
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
20:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane 4:1İZLANDA: Kupası
23:00Augnablik - Stjarnan 1:217:00Arbaer - Fram 0:3
17:00Haukar - Vestri 2:4
17:00Hottur / Huginn - Fylkir 0:1
17:00Vestmannaeyjar - Grindavik 1:2
18:00Afturelding - Dalvik/Reynir 4:1
18:00Akranes - Tindastoll 3:0
18:00Akureyri - IR Reykjavik 2:1uz
18:00Grotta - Thor Akureyri 0:3
18:00Vikingur Reykjavik - Vidir 4:1
19:30IH Hafnarfjordur - Hafnir 4:2
22:15Keflavik - Breidablik 2:1
KANADA: Championship
02:30Toronto FC - Simcoe County Rovers 5:0KAZAKİSTAN: First Division
12:00Ekibastuz - Aktobe 2 3:012:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 0:0
14:00Kaspij Aktau - Ulytau 3:2
14:00Khan Tengri - Kairat Almaty 2 0:3
KOLOMBİYA: Copa Colombia
23:30Real Cartagena - Huila 4:1pen00:00Jaguares de Cordoba - Llaneros 2:1pen
03:00Leones - Pereira 1:2pen
03:30Santa Fe - Inter Palmira 1:0
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
05:00Liberia - San Carlos 3:3KUZEY & ORTA AMERİKA: CONCACAF Champions Cup
03:15Columbus Crew - Monterrey 2:1LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
14:30Al Hikma - Tripoli 1:0MACARİSTAN: Hungarian Cup Women
21:00Győr K - MTK Hungaria K 2:1penMALİ: Premiere Division
19:30Bougouba - Korofina 1:021:30Onze Createurs - Black Stars 1:1
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura-Playofflar
04:00Celaya - Tapatio 4:306:05Atletico La Paz - Venados 3:1
MEKSİKA: Liga Premier Serie A
01:00Colima FC - Mexicali 1:0MEKSİKA: Liga Premier Serie B - Playofflar
01:00Pachuca 2 - Uruapan 3:004:00Santiago - CDM 3:1
MYANMAR: MNL League Cup
12:30Mahar United - University 5:212:30Shwe Pyi Thar - Yangon Utd 0:3
NİJERYA: NPFL
18:00Rivers United - Katsina Utd 2:0NİKARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Matagalpa - Managua FC 0:204:00Masachapa - Esteli 1:5
04:00Ocotal - Sport Sebaco 3:0
00:00Jalapa - UNAN-Managua 1:1
NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
01:00Masachapa U20 - Esteli U20 0:501:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 6:1
21:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 0:1
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 0:1
NORVEÇ: NM Kupası
18:00Oppsal - Vålerenga 0:419:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad 2:5
19:00Honefoss - Sarpsborg 08 1:2
PERU: Liga 2
23:30Carlos Stein - Pirata 0:103:00Binacional - Ayacucho 2:3
PERU: Liga Women
21:00UNSAAC K - Melgar K 0:123:00Dep. Municipal K - Carlos Mannucci K 0:3
POLONYA: Division 1
19:00Motor Lublin - Chrobry Glogow 1:119:00Termalica B-B. - Odra Opole 0:1
21:30Katowice - Leczna 0:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
20:00Leiria - Penafiel 0:2PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Şampiyona Playoffları
16:30Estrela U23 - Benfica U23 0:416:30Famalicao U23 - Gil Vicente U23 0:1
16:30Sporting U23 - Torreense U23 1:0
16:30Vizela U23 - Estoril U23 0:0
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
16:45UTA Arad - Otelul 3:119:00FC Hermannstadt - Petrolul 2:0
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
21:45Univ. Craiova - CFR Cluj 0:1ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
19:00Gloria Buzau - Hunedoara 2:2ROMANYA: Liga 1 Women - Düşme Grubu
17:00Gloria 2018 Bistrita K - Targu Mures K 10:0RUANDA: Premier League
16:00Kiyovu - Mukura Victory Sports 1:1RUSYA: Premier Ligi
16:00Ural - FK Rostov 0:118:15F. Voronezh - Krylya Sovetov 0:1
20:30Akhmat Grozny - Sochi 1:0
20:30CSKA Moscow - Sp. Moscow 0:0
SLOVENYA: Kupa
21:00Mura - Rogaska 2:3penSOMALİ: National league
15:30Mogadishu City - Sahafi 3:0SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al Feiha - Al Taee 1:021:00Al Riyadh - Al Ahli SC 2:1
21:00Al Wehda - Al Hazem 0:2
UGANDA: Premier League
16:00Bright Stars - Kampala City 2:216:00Gadaffi - Villa 0:1
UKRAYNA: U19 League
12:00LNZ Cherkasy U19 - Shakhtar U19 1:4ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al Salt - Maan 2:020:45Al Jalil - Moghayer Al Sarhan 0:1
YUNANİSTAN: Gamma Ethniki - Group 3
11:00Ellas Syrou - PAO Varda 4:011:00Ialisos - Kyanos A. V. 1:0
11:00Marko - Afantou 1:0
11:00Panegialios - Korinthos 3:1
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00Arenel Movers - Manica 0:116:00CAPS Utd - GreenFuel 3:0
16:00Terk edildiChegutu Pirates - Dynamos 0:1
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.