Futbol » Bugün » Oranlar
ALMANYA: Bundesliga
21:30Hoffenheim - RB Leipzig -:- [ 5.25 | 5.00 | 1.50 ]FRANSA: Lig 1
20:00Toulouse - Montpellier -:- [ 2.15 | 3.60 | 3.25 ]22:00Lens - Lorient -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]
İNGİLTERE: Premier League
22:00Luton - Everton -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.63 ]İSPANYA: LaLiga
22:00Getafe - Ath. Bilbao -:- [ 3.60 | 3.25 | 2.15 ]İTALYA: Serie A
21:45Torino - Bologna -:- [ 2.90 | 2.88 | 2.80 ]TÜRKİYE: Süper Lig
20:00Ankaragücü - Alanyaspor -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.60 ]20:00Beşiktaş - Rizespor -:- [ 1.80 | 3.80 | 4.20 ]
ABD: MLS Next Pro
00:00Portland Timbers 2 - Vancouver 2 -:-ABD: NISA
00:00Georgia Lions - Club de Lyon -:-ALMANYA: 2. Bundesliga
19:30Düsseldorf - Nürnberg -:- [ 1.40 | 4.75 | 7.00 ]19:30Hamburger SV - St. Pauli -:- [ 2.38 | 3.60 | 2.88 ]
ALMANYA: 3. Liga
20:00Lubeck - Duisburg -:- [ 3.40 | 3.40 | 2.10 ]ALMANYA: Regionalliga North
20:00Meppen - Hamburger SV II -:-ALMANYA: Regionalliga Nordost
20:00Babelsberg - Berliner AK 07 -:-20:00Eilenburg - Meuselwitz -:-
20:00Hertha II - Erfurt -:-
ALMANYA: Regionalliga Batı
20:30Rodinghausen - FC Gutersloh -:-ALMANYA: Regionalliga Bayern
19:30Turkgucu Munchen - Schalding -:-20:00Aschaffenburg - Illertissen -:-
20:00Buchbach - Bayern II -:-
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
20:30Tasmania Berlin - Neustrelitz -:-ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
19:00Halle - Sandersdorf -:-20:00Auerbach - Arnstadt -:-
ALMANYA: Oberliga Bremen
19:45OSC Bremerhaven - Aumund-Vegesack -:-20:30Oberneuland - BTS Neustadt -:-
ALMANYA: Oberliga Westfalen
19:30Gievenbeck - Vreden -:-20:00Lotte - Munster 2 -:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
20:00Ammerthal - Eltersdorf -:-20:00Feucht - Neudrossenfeld -:-
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
20:00Erlbach - Münich 1860 II -:-ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg
20:00Nottingen - Denzlingen -:-ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga
18:00Meppen U19 - RB Leipzig U19 -:-ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
19:30Nürnberg U19 - Heidenheim U19 -:-ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
19:30Wolfsburg K - Koln K -:-ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Deportivo Paraguayo - Deportivo Espanol -:-ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Ezeiza - Estrella de Berisso -:-ARJANTİN: Copa Argentina
Devre ArasıRacing Club - Talleres (R.E) 0:1ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
21:00San Lorenzo K - Platense K -:-ASYA: AFC Asian Cup U23 - Playofflar
18:30Japonya U23 - Özbekistan U23 -:-AVUSTRALYA: NPL South Australia
13:00Campbelltown City - Adelaide Croatia Raiders -:-AVUSTRALYA: NPL Victoria
12:30Dandenong - Melbourne Knights -:-13:30Altona Magic - Hume City -:-
AVUSTRALYA: NSW League One
13:00Nepean - Canterbury Bankstown -:-AVUSTRALYA: Tasmania Southern Championship
13:15Clarence Zebras U21 - South Hobart U21 -:-AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
20:30A. Lustenau - Austria Vienna -:- [ 5.25 | 3.75 | 1.70 ]AVUSTURYA: 2. Liga
19:10Amstetten - Floridsdorfer AC -:-19:10Dornbirn - Kapfenberg -:-
19:10Leoben - St. Polten -:-
19:10Liefering - Sturm Graz (Am) -:-
19:10Stripfing - Lafnitz -:-
21:30Grazer - Admira -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
20:00Neusiedl - Marchfeld -:-20:30Favoritner - Wiener Viktoria -:-
20:30Kremser - Ardagger -:-
20:30SV Oberwart - Traiskirchen -:-
20:30TWL Elektra - Drassburg -:-
20:30Wiener - SK Rapid (Am) -:-
AVUSTURYA: Regionalliga Central
20:00Allerheiligen - Vorwarts Steyr -:-20:00SPG Wels - LASK (Am) -:-
20:00Union Gurten - Wallern/St Marienkirchen -:-
20:00Vocklamarkt - Voitsberg -:-
20:00Weiz - Ried (Am) -:-
20:30Deutschlandsberger - Bad Gleichenberg -:-
AVUSTURYA: Burgenland
20:00ASV Siegendorf - Pinkafeld -:-20:30Deutschkreutz - Marz -:-
20:30Leithaprodersdorf - Horitschon -:-
20:30Parndorf - Klingenbach -:-
AVUSTURYA: Karnten
19:00SAK Klagenfurt - SC Landskron -:-19:00St. Jakob/Ros - Lendorf -:-
19:30Treibach - Atus Velden -:-
20:21SV Spittal - SV Kraig -:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
20:30Gloggnitz - Rohrbach -:-20:30Schrems - Zwettl -:-
20:30Warth - Haitzendorf -:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
20:00Micheldorf - Dietach -:-20:00Mondsee - Oedt -:-
20:30Ostermiething - Friedburg -:-
21:00Perg - Weisskirchen -:-
AVUSTURYA: Salzburg
19:00Thalgau - Seekirchen -:-20:00Kuchl - Adnet -:-
20:00SAK 1914 - UFC Siezenheim -:-
20:00UFC Hallein - Grodig -:-
AVUSTURYA: Steiermark
20:00Furstenfeld - Koflach -:-20:00Hohenhaus Schladming - UFC Fehring -:-
20:00Kalsdorf - Weinland Gamlitz -:-
20:00Lebring - SV Frauental -:-
20:00SV Union Gnas - SV Wildon -:-
20:00Tillmitsch - Hartberg (Am) -:-
AVUSTURYA: Tirol - Düşme Grubu
19:00Innsbrucker AC - Telfs -:-19:30Vols - SV Worgl -:-
20:00Kematen - SC Kundl -:-
AVUSTURYA: Tirol - Terfi Grupları
20:30Kitzbuhel - Ebbs -:-AVUSTURYA: Wien
19:00Mannsworth - Stadlau -:-19:00Stammersdorf - Kagran -:-
19:30Schwechat - Simmeringer -:-
BAE: 1. Lig
17:00Al Jazira Hamra - United FC -:-17:00Dibba Al Hisn - Dibba Al Fujairah -:-
17:05Al Arabi - Al Thaid -:-
17:05Al Hamriyah - Dubai City -:-
BAE: Lig Kupası
19:45Al-Wahda - Al-Ain -:-BAHREYN: Premier Lig
19:00Al Khalidiyah - Al-Rifaa -:-19:00East Riffa - Al-Hala -:-
19:00Sitra - Al-Shabbab -:-
BANGLADEŞ: Premier League
13:00Chittagong Abahani - Mohammedan -:-13:00Sheikh Jamal - Brothers U. -:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
21:45Westerlo - St. Truiden -:- [ 2.30 | 3.75 | 2.75 ]BELÇİKA: National Division 1
21:00Charleroi B - Thes Sport -:-BELÇİKA: Pro League U21
20:30Beveren U21 - Dender U21 -:-20:30Deinze U21 - Kortrijk U21 -:-
20:30Eupen U21 - Francs Borains U21 -:-
20:30Oostende U21 - Westerlo U21 -:-
20:30Patro Eisden U21 - Lommel SK U21 -:-
21:00RFC Liege U21 - St. Truiden U21 -:-
21:00RWDM U21 - Lierse K. U21 -:-
BELÇİKA: Super League Women - Kaybedenler etabı
21:30Femina Woluwe K - Charleroi K -:-BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
18:00FC Minsk - Zhodino -:-20:00BATE - Isloch -:-
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
16:00Lokomotiv Gomel - Shakhtyor Soligorsk 2 -:-17:00Lida - Molodechno -:-
18:00Orsha - Baranovici -:-
19:00Din. Minsk 2 - Ostrovets -:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
14:00Dyussh-Polesgu K - Zorka-BDU K -:-15:00FC Gomel K - Din. Minsk K -:-
16:00Dynamo Brest K - Beyaz Rusya U19 K -:-
18:00Dnepr Mogilev K - Minsk FK K -:-
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
19:00Velez Mostar - Posusje -:-19:00Zeljeznicar - Tuzla City -:-
21:30Zrinjski - Siroki Brijeg -:-
BREZİLYA: Roraimense - İkinci etap
00:00Atl. Roraima - River-RR -:-BREZİLYA: Brezilya Kupası
01:00Botafogo RJ - Vitoria 1:0 [ 1.67 | 3.60 | 5.50 ]01:30Aguia De Maraba - Sao Paulo 1:3 [ 8.00 | 4.20 | 1.44 ]
68'CRB - Ceara 0:0 [ 2.05 | 3.10 | 4.00 ]
34'Goias - Cuiaba 0:0 [ 2.38 | 3.00 | 3.40 ]
34'Palmeiras - Botafogo SP 0:0 [ 1.25 | 6.00 | 12.00 ]
BREZİLYA: Capixaba U20 - Playofflar
21:00Rio Branco ES U20 - Nova Venecia U20 -:-BREZİLYA: Goiano U20
21:30Aparecida EC U20 - Royal U20 -:-21:30Aparecidense U20 - Jataiense U20 -:-
21:30Cerrado EC U20 - Guanabara City U20 -:-
21:30Guapo M19 U20 - Vila Nova U20 -:-
21:30Itaberai U20 - Trindade U20 -:-
BREZİLYA: Paulista U20 - İlk etap
21:00Agua Santa U20 - CA Juventus U20 -:-21:00Botafogo SP U20 - Sertaozinho U20 -:-
21:00Brasilis U20 - Itapirense U20 -:-
21:00Capivariano U20 - Paulinia FU U20 -:-
21:00Comercial FC - Tiete U20 - Sfera U20 -:-
21:00Desportivo U20 - Elosport U20 -:-
21:00Ferroviaria U20 - CA Taquaritinga U20 -:-
21:00Flamengo SP U20 - Portuguesa U20 -:-
21:00Francana U20 - Bandeirante U20 -:-
21:00Gremio Prudente U20 - Marilia AC U20 -:-
21:00Guacuano U20 - Porto Football U20 -:-
21:00Guarani U20 - SKA Brasil U20 -:-
21:00Ibrachina U20 - Guarulhos U20 -:-
21:00Inter de Bebedouro U20 - Comercial U20 -:-
21:00Internacional de Limeira U20 - Uniao Sao Joao U20 -:-
21:00Ituano U20 - Sao Bento U20 -:-
21:00Jabaquara U20 - Portuguesa Santista U20 -:-
21:00Jose Bonifacio EC U20 - Tanabi U20 -:-
21:00Maua U20 - Santo Andre U20 -:-
21:00Mirassol U20 - Olimpia FC U20 -:-
21:00Novorizontino U20 - Presidente Prudente U20 -:-
21:00Oeste U20 - Clube Vital U20 -:-
21:00Osasco Audax U20 - Referencia U20 -:-
21:00Piracicaba U20 - Cosmopolitano Sports U20 -:-
21:00Ponte Preta U20 - Aguai U20 -:-
21:00Rio Branco U20 - Independente SP U20 -:-
21:00Rio Claro U20 - Sao Carlos U20 -:-
21:00Rio Preto U20 - Fernandopolis U20 -:-
21:00Sao Caetano U20 - EC Sao Bernardo U20 -:-
21:00Sao Jose EC U20 - Uniao Mogi U20 -:-
21:00Taubate U20 - Pinda U20 -:-
21:00Uniao Suzano U20 - CA Joseense U20 -:-
21:00Vocem U20 - Tupa U20 -:-
21:00XV de Jau U20 - Velo Clube U20 -:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
Devre ArasıSantos K - Fluminense K 0:0BULGARİSTAN: Vtora liga
15:30Dobrudzha - Septemvri Sofia -:-18:00Ludogorets II - Bdin Vidin -:-
18:00Svoge - Marek -:-
BULGARİSTAN: Third League - North-West
18:00Botev Vratsa II - Lok. Gorna -:-18:00Drenovets - Vihar Slavyanovo -:-
18:00Juventus Malchika - Mezdra -:-
18:00Pavlikeni - OFK Levski -:-
18:00Sevlievo - Akademik Svishtov -:-
18:00Yantra Polski Trambesh - Partizan Cerven Brjag -:-
CEBELİTARIK: National League - Şampiyona Playoffları
22:00Manchester 62 - St Josephs -:-CEZAYİR: 1.Küme
18:00ErtelendiBen Aknoun - Biskra -:-18:00ErtelendiChlef - Khenchela -:-
18:00ErtelendiConstantine - Belouizdad -:-
18:00ErtelendiEl Bayadh - JS Kabylie -:-
18:00ErtelendiMC Alger - USM Alger -:-
18:00ErtelendiOran - Setif -:-
18:00ErtelendiSaoura - Paradou -:-
18:00ErtelendiUS Souf - Magra -:-
CİBUTİ: Division 1
16:00Gendarmerie - AS Arta -:-17:30CF GR/SIAF - Garde-Cotes -:-
19:30ASC Hayab - ASAS -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
18:00Pribram - Brno -:- [ 2.55 | 3.25 | 2.50 ]19:00Jihlava - Varnsdorf -:- [ 2.00 | 3.50 | 3.25 ]
19:00Opava - Chrudim -:- [ 1.83 | 3.50 | 3.75 ]
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
19:00Pisek - Domazlice -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
20:00Chomutov - Kladno -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
19:00Hluboka nad Vltavou - Trhove Sviny -:-ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
18:30Luhacovice - Hluk -:-DANİMARKA: Süper Ligi - Şampiyona Playoffları
20:00Aarhus - Nordsjaelland -:- [ 4.50 | 4.00 | 1.75 ]DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
19:30Naestved - B.93 -:- [ 1.91 | 3.80 | 3.75 ]DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
20:00Vendsyssel - Kolding -:- [ 2.38 | 3.30 | 3.10 ]DANİMARKA: 2nd Division - Düşme Grubu
20:00Hellerup - FA 2000 -:-DANİMARKA: 2nd Division - Terfi Grupları
20:00AB Kopenhagen - Middelfart -:-20:00Nykobing - Esbjerg -:-
20:00Roskilde - Aarhus Fremad -:-
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
20:00Holbaek - Avarta -:-DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
02:00Saint Vincent ve Grenadinler - Dominika 1:300:00Jamaika U17 - Trinidad ve Tobago U17 -:-
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
15:15Terengganu (Mys) - Kelantan DNFC (Mys) -:-EKVADOR: Serie B
23:00Nueve de Octubre - Ind. Juniors 0:0Devre ArasıSan Antonio - Vargas Torres 0:2
ERMENİSTAN: Premier Lig
16:00BKMA - Ararat -:-18:00Urartu - Shirak -:-
ERMENİSTAN: First League
15:00Syunik - Mika Jerevan -:-ESTONYA: Meistr ligi
19:00Kalju - Tammeka -:-ETİYOPYA: Premier League
15:00Ethiopian Insurance - Hambericho Durame -:-18:00Ethiopia Bunna - Ethiopia Nigd Bank -:-
FAROE ADALARI: 1. Deild
21:00Sandur - Vikingur 2 -:-22:00Klaksvik 2 - Runavik 2 -:-
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
18:00VPS - Lahti -:- [ 1.70 | 4.00 | 4.50 ]FİNLANDİYA: Ykkosliiga
18:30KTP - JaPS -:-FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
19:00PPJ - Atlantis 2 -:-FİNLANDİYA: Kansallinen Liiga Women
18:30HJK K - HPS K -:-18:30PK-35 Helsinki K - KuPS K -:-
19:00Ilves K - PKKU K -:-
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
19:00TPS K - P-Iirot Rauma K -:-FRANSA: Lig 2
21:00Angers - Pau FC -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.75 ]21:00Bastia - Amiens -:- [ 2.25 | 3.10 | 3.40 ]
21:00Bordeaux - AC Ajaccio -:- [ 1.95 | 3.10 | 4.33 ]
21:00Caen - Laval -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.80 ]
21:00Grenoble - Concarneau -:- [ 2.10 | 3.40 | 3.30 ]
21:00Quevilly Rouen - Dunkerque -:- [ 1.85 | 3.50 | 4.00 ]
21:00Rodez - Annecy -:- [ 2.20 | 3.50 | 3.20 ]
21:00Troyes - Valenciennes -:- [ 1.53 | 4.00 | 6.00 ]
FRANSA: National
20:00Chateauroux - Villefranche -:-20:30Avranches - Nancy -:-
20:30Epinal - Orleans -:-
20:30GOAL FC - Nimes -:-
20:30Le Mans - Cholet -:-
20:30Red Star - Versailles -:-
20:30Sochaux - Dijon -:-
22:00Martigues - Marignane GCB -:-
GANA: Division One League
13:00Northern City - Techiman Heroes -:-13:00Wa Suntaa - VC Warriors -:-
18:00Berekum City - Techiman Liberty -:-
18:00Brong Ahafo - Baffour SA -:-
18:00Eleven Wonders - Young Apostles -:-
18:00Mighty Royals - Debibi -:-
18:00Nania - Akatsi All Stars -:-
18:00Tamale City - Maana -:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
05:00Comunicaciones - Municipal -:-GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
20:30Sekhukhune - TS Galaxy -:-GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U20 - Final grubu
00:00Peru U20 K - Paraguay U20 K 2:276'Kolombiya U20 K - Arjantin U20 K 1:1
05:00Venezuela U20 K - Brezilya U20 K -:-
GÜNEY KORE: K3 League
09:00Daejeon Korail - Pocheon -:-10:00Yeoju Citizen - Hwaseong -:-
11:00Gyeongju KHNP - Siheung Citizen -:-
HIRVATİSTAN: HNL
18:00Rudes - Istra 1961 -:- [ 5.25 | 3.60 | 1.67 ]HIRVATİSTAN: Prva NL
15:50Vukovar 1991 - Sesvete -:- [ 1.80 | 3.50 | 3.60 ]HIRVATİSTAN: Druga NL
19:00Karlovac - Belisce -:-HOLLANDA: Eredivisie
21:00Almere City - Heerenveen -:- [ 2.80 | 3.40 | 2.50 ]21:00Sittard - G.A. Eagles -:- [ 2.30 | 3.50 | 3.00 ]
HOLLANDA: Eerste Divisie
21:00Breda - Den Haag -:- [ 2.20 | 3.60 | 3.00 ]21:00De Graafschap - Jong Utrecht -:- [ 1.33 | 5.50 | 7.00 ]
21:00Den Bosch - FC Emmen -:- [ 3.40 | 3.60 | 2.10 ]
21:00Dordrecht - Willem II -:- [ 2.80 | 3.75 | 2.38 ]
21:00Helmond - Eindhoven -:- [ 1.83 | 3.80 | 4.00 ]
21:00Jong AZ - Maastricht -:- [ 1.85 | 4.20 | 3.50 ]
21:00Jong PSV - Oss -:- [ 1.80 | 4.00 | 4.00 ]
21:00Roda - Cambuur -:- [ 1.50 | 4.50 | 6.00 ]
21:00Telstar - Groningen -:- [ 7.00 | 4.50 | 1.44 ]
21:00Venlo - Jong Ajax -:- [ 1.80 | 4.00 | 4.00 ]
HONDURAS: Ulusal Lig - Clasura-Playofflar
04:00Genesis - Olancho 0:0IRAK: Stars League
18:00ErtelendiAl Kahraba - Al Shorta -:-18:00ErtelendiAl Minaa - Al Naft -:-
18:00ErtelendiAl Najaf - Al Talaba -:-
18:00ErtelendiNaft Al-Basra - Al Wasat -:-
18:00ErtelendiNewroz - Al-Qassim -:-
İNGİLTERE: League One - Playofflar
21:30Barnsley - Bolton -:- [ 3.25 | 3.40 | 2.20 ]İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
21:00Arsenal U21 - Manchester Utd U21 -:-21:00Chelsea U21 - Brighton U21 -:-
21:00West Ham U21 - Blackburn U21 -:-
İNGİLTERE: Professional Development League
13:00Barnsley U21 - Hull U21 -:-15:00Bournemouth U21 - Fleetwood U21 -:-
15:00Coventry U21 - Sheffield Utd U21 -:-
15:00Ipswich U21 - Sheffield Wed U21 -:-
16:00Millwall U21 - Wigan U21 -:-
16:00Watford U21 - Burnley U21 -:-
21:00Colchester U21 - Charlton U21 -:-
İRLANDA: Premier Division
21:45Bohemians - Shamrock Rovers -:- [ 3.50 | 3.10 | 1.95 ]21:45Dundalk - Shelbourne -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.30 ]
21:45Galway - Derry City -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.20 ]
21:45Sligo Rovers - Waterford -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]
21:45St. Patricks - Drogheda -:- [ 1.65 | 3.40 | 4.75 ]
İRLANDA: Division 1
21:45Cobh Ramblers - Bray -:-21:45Finn Harps - Treaty United -:-
21:45Kerry - Cork City -:-
21:45UC Dublin - Longford -:-
21:45Wexford - Athlone -:-
İSKOÇYA: Championship
21:45Ayr - Dunfermline -:- [ 1.85 | 3.60 | 3.60 ]21:45Dundee Utd - Partick Thistle -:- [ 1.45 | 4.20 | 5.75 ]
21:45Inverness - Morton -:- [ 2.15 | 3.40 | 3.00 ]
21:45Queen's Park - Airdrieonians -:- [ 1.75 | 3.60 | 3.75 ]
21:45Raith - Arbroath -:- [ 1.30 | 4.75 | 8.50 ]
İSPANYA: LaLiga2
21:30Villarreal B - Levante -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.63 ]İSRAİL: Leumit League - Düşme Grubu
16:00Hap. Ramat Gan - Hapoel Afula -:-16:00H. Ironi Rishon - H. Akko -:-
16:00Ihud Bnei Shfaram - H. Kfar Saba -:-
16:00MS Kafr Qasim - Nes Tziona -:-
İSRAİL: Leumit League - Terfi Grupları
16:00Ironi Tiberias - Bnei Yehuda -:-16:00Kiryat Shmona - Nof Hagalil -:-
16:00Maccabi Jaffa - Hapoel Umm al-Fahm -:-
İSRAİL: Liga Alef North
11:00H. Migdal HaEmek - Tzeirey Um El Fahem -:-13:40Ironi Baka - Hapoel Bnei Zalfa -:-
13:40Ironi Nesher - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-
13:40Kiryat Yam - Hapoel Kafr Kanna -:-
13:40Tayibe - MS Tira -:-
13:40Tzeirei Kafr Kanna - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
İSRAİL: Liga Alef South
13:40Agudat Sport Ashdod - Holon Yermiyahu -:-13:40Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Shaarayim FC -:-
13:40H. Bnei Lod - H. Bikat Hayarden -:-
13:40H. Marmorek - Shimshon Tel Aviv -:-
13:40M. Ironi Kiryat Malachi - Ironi Modiin -:-
13:40SC Dimona - M. Ironi Ashdod -:-
13:40Shimshon Kafr Qasim - Nordia Jerusalem -:-
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
20:00AFC Eskilstuna - Hammarby TFF -:-20:00Stocksund - Taby -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
20:15Herrestads AIF - Vanersborgs IF -:-20:30Vanersborgs FK - Ahlafors IF -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
20:00Balkan - Lodde -:-20:00IFK Hassleholm - Hassleholms IF -:-
20:00Rappe GOIF - Nosaby -:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
20:00Smedby - Mjolby AI FF -:-İSVİÇRE: Challenge Ligi
20:30Bellinzona - Xamax -:-20:30Schaffhausen - Nyonnais -:-
21:15Baden - Thun -:-
21:15Sion - Wil -:-
21:15Vaduz - Aarau -:-
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
21:00Yverdon II - Sion II -:-İZLANDA: Division 1
22:15Afturelding - Grotta -:-22:15Keflavik - IR Reykjavik -:-
22:15Leiknir - Njardvik -:-
22:15Throttur - Thor Akureyri -:-
İZLANDA: Besta deild Women
21:00Breidablik K - Hafnarfjordur K -:-21:00Stjarnan K - Tindastoll K -:-
JAPONYA: J1 League
08:00Albirex Niigata - Hiroshima -:- [ 5.00 | 3.60 | 1.75 ]08:00Yokohama M. - Iwata -:- [ 1.85 | 3.80 | 3.80 ]
09:00C-Osaka - Sapporo -:- [ 1.73 | 3.80 | 4.75 ]
09:00Kashima - Shonan -:- [ 1.70 | 3.60 | 5.25 ]
09:00Machida - Kashiwa -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.90 ]
09:00Sagan Tosu - Verdy -:- [ 3.25 | 3.20 | 2.30 ]
09:00Tokyo - Kyoto -:- [ 2.05 | 3.50 | 3.50 ]
10:00Avispa Fukuoka - G-Osaka -:- [ 2.55 | 3.00 | 3.00 ]
10:00Kawasaki - Urawa -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.80 ]
13:00Nagoya - Kobe -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.91 ]
JAPONYA: J2 League
07:10Tokushima - Ehime -:- [ 2.63 | 3.30 | 2.70 ]08:00Fujieda MYFC - Kusatsu -:- [ 2.20 | 3.40 | 3.25 ]
08:00Kofu - Oita -:- [ 2.10 | 3.50 | 3.50 ]
08:00Kumamoto - Kagoshima Utd -:- [ 2.15 | 3.50 | 3.30 ]
08:00Shimizu - Tochigi -:- [ 1.40 | 4.75 | 8.50 ]
08:00Vegalta Sendai - Renofa Yamaguchi -:- [ 2.30 | 3.20 | 3.30 ]
08:00V-Varen Nagasaki - Blaublitz -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.80 ]
08:00Yamagata - Okayama -:- [ 2.70 | 3.40 | 2.60 ]
08:00Yokohama FC - Mito -:- [ 1.75 | 3.75 | 4.75 ]
10:00Iwaki - Chiba -:- [ 3.00 | 3.30 | 2.40 ]
JAPONYA: J3 League
07:00Tottori - Omiya Ardija -:-08:00Azul Claro Numazu - Fukushima Utd -:-
08:00Grulla Morioka - Kanazawa -:-
08:00Kitakyushu - YSCC -:-
08:00Nara Club - Imabari -:-
08:00Ryukyu - Kamatamare -:-
08:00Sagamihara - Osaka -:-
08:00Toyama - Tegevajaro Miyazaki -:-
08:00Yamaga - Vanraure -:-
10:00Nagano - Gifu -:-
JAPONYA: WE League Women
07:00Hiroshima K - Parceiro Nagano K -:-07:00Omiya Ardija K - Mynavi Sendai K -:-
08:00Urawa K - C-Osaka K -:-
KANADA: Championship
01:00HFX Wanderers - CS Saint-Laurent 2:3penKAZAKİSTAN: First Division
13:00Ulytau - Ekibastuz -:-14:00Altai - Khan Tengri -:-
16:00Arys - Aktobe 2 -:-
16:00Kairat Almaty 2 - Kaspij Aktau -:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00Leones - U. Magdalena 1:323:30Barranquilla - Real Cartagena 0:1
23:30Boca Juniors - Quindio 2:1
23:30Real Santander - Cucuta 0:3
00:00Huila - Orsomarso 1:0
KONGO: Ligue 1
17:00Diables Noirs - Cheminots -:-20:00Vegas - V. Club Mokanda -:-
KONGO DC: Ligue 1 - Düşme Grubu
17:30AC Kuya - Motema Pembe -:-16:00Simba - Groupe Bazano -:-
17:00AC Rangers - Renaissance -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
00:00Grecia - Guanacasteca -:- [ 2.38 | 3.20 | 2.63 ]KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
19:00Al Qadisiya - Al Naser -:-KUVEYT: Division 1
19:00Al Sahel - Yarmouk -:-19:00Burgan - Al Sulaibikhat -:-
KUZEY İRLANDA: NIFL Premiership - Düşme Grubu
21:45Ballymena - Institute -:-KUZEY İRLANDA: NIFL Championship - Düşme Grubu
22:00Dergview - Armagh -:-LETONYA: Virsliga
18:00BFC Daugavpils - Jelgava -:-LETONYA: 1. Liga
20:00Leevon PPK - Super Nova -:-LİTVANYA: I Lyga
18:00FK Minija - Neptunas -:-18:00FK Panevezys 2 - Atmosfera -:-
19:00Garliava - Nevezis Kedainiai -:-
LİTVANYA: Kupası
20:00Euforija Vilnius - Transinvest -:-LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
16:00Tadamon - Al Ghazieh -:-MACARİSTAN: OTP Bank Liga
21:00Fehervar FC - MTK Budapest -:- [ 2.00 | 4.00 | 2.88 ]MALİ: Premiere Division
19:30Stade Malien - CO Bamako -:-21:30Koro - Foot Elite -:-
MALTA: Premier Lig
20:00Gzira - Floriana -:-20:00Marsaxlokk - Balzan -:-
20:00Mosta FC - Naxxar -:-
20:00Santa Lucia - Birkirkara -:-
MEKSİKA: Liga MX - Clausura - Play In
04:00Necaxa - Queretaro -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.30 ]06:15Pachuca - U.N.A.M. -:- [ 2.45 | 3.40 | 2.80 ]
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura-Playofflar
71'Tapatio - Atlante 0:204:30Atletico La Paz - Leones Negros -:-
MISIR: Premier Lig
19:00Al Ittihad - Baladiyat El Mahalla -:-19:00ZED - Arab Contractors -:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
14:15Khaan Khuns-Erchim - Khovd -:-MOLDOVA: Super Liga - Düşme Grubu
16:00Sparta Selemet - Floresti -:-16:00Univer-Oguzsport - Drochia -:-
MORİTANYA: Ligue 1
20:00Entou - Tevragh-Zeina -:-22:50Nouakchott King's - Gendrim -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:15Yadanarbon - Rakhapura United -:-12:30Ayeyawady - Silver Stars -:-
12:30Dagon Port - Hantharwady Utd -:-
12:30Thitsar Arman - Ispe FC -:-
NİJER: Super Ligue
18:15Sahel - Tahoua -:-NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar
02:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 2:0ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
14:30Olimpik-Mobiuz - Shortan Guzor -:-15:30Aral - Buxoro -:-
16:00Kokand 1912 - Dostlik Tashkent -:-
17:00Mashal Muborak - Xorazm Urganch -:-
PANAMA: LPF - Apertura
00:00Alianza - Miguelito 0:100:00Plaza Amador - Arabe Unido 1:0
00:00Tauro - Potros del Este 0:0
04:00Independiente - Herrera -:-
04:00UMECIT - Deportivo Universitario -:-
04:00Veraguas - San Francisco -:-
PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
00:30Ameliano - Guarani -:- [ 3.20 | 3.10 | 2.25 ]PARAGUAY: Division Intermedia
00:15San Lorenzo - Atl. Tembetary -:-PERU: Liga 1 - Apertura
23:00ADT Tarma - U. de Deportes -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.75 ]PERU: Liga Women
23:00Killas K - UNSAAC K 2:1POLONYA: Ekstraklasa
19:00Cracovia - Gornik Zabrze -:- [ 2.30 | 3.50 | 2.88 ]21:30Ruch - Lech -:- [ 3.75 | 3.30 | 2.05 ]
POLONYA: Division 1
19:00Leczna - Odra Opole -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.10 ]21:30Podbeskidzie - Arka -:- [ 4.20 | 3.75 | 1.65 ]
POLONYA: Division 2
17:00Polonia B. - Sandecja -:-20:00Kotwica Kolobrzeg - Stomil Olsztyn -:-
20:00Skra - LKS Lodz II -:-
POLONYA: III Liga - Group I
13:00Pilica Bialobrzegi - Concordia Elblag -:-17:00Swit - Mlawa -:-
18:00T. Mazowiecki - Legionowo -:-
18:00Warta Sieradz - Belchatow -:-
20:45Skierniewice - Bron Radom -:-
POLONYA: III Liga - Group II
14:00Sroda - Nowe Skalmierzyce -:-16:00Notec Czarnkow - Cartusia Kartuzy -:-
17:00Zawisza - Blekitni Stargard -:-
POLONYA: III Liga - Group III
16:00Rakow II - Gornik Z. II -:-17:00Carina Gubin - Unia Turza Slaska -:-
18:00Kluczbork - Sleza Wroclaw -:-
POLONYA: III Liga - Group IV
16:00Star Starachowice - Wiazownica -:-17:00Swidniczanka Swidnik - Ostrowiec -:-
18:00Sokol Sieniawa - Garbarnia -:-
PORTEKİZ: Liga Portugal
22:15Moreirense - Vizela -:- [ 2.10 | 3.25 | 3.75 ]PORTEKİZ: Liga Portugal 2
20:00Santa Clara - Os Belenenses -:- [ 1.33 | 4.33 | 8.00 ]ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
20:00Farul Constanta - Sepsi Sf. Gheorghe -:- [ 1.67 | 3.60 | 5.50 ]ROMANYA: Liga 2 - Düşme Grubu
11:00Alexandria - CSM Resita -:-11:00Ceahlaul - Unirea Dej -:-
11:00Concordia - Viitorul Tg. Jiu -:-
11:00CSM Slatina - Progresul Spartac -:-
11:00FC Arges - CSC Dumbravita -:-
11:00Tunari - Steaua Bucuresti -:-
ROMANYA: Liga 2 - Şampiyona Playoffları
17:00Selimbar - Gloria Buzau -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Düşme Grubu
18:00Brodoc - Aerostar -:-ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Terfi Grupları
18:00Bucovina Radauti - Stiinta Miroslava -:-18:00FC Bacau - CSM Bacau -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
18:00Sutesti - CSM Ramnicu Sarat -:-18:00Viitorul Ianca - Braila -:-
18:00Vointa Limpezis - Hamangia Baia -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Terfi Grupları
18:00Metalul Buzau - Sporting Liesti -:-18:00Unirea Branistea - CSM Focsani -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Düşme Grubu
18:00Inainte Modelu - Axiopolis Cernavoda -:-18:00Progresul Fundulea - Gloria Baneasa -:-
18:00Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
14:00Afumati - Agricola Borcea -:-18:00LPS HD Clinceni - Calarasi -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
14:00Muscel - CSO Plopeni -:-18:00Paulesti - FC Pucioasa -:-
18:00Tricolorul Breaza - Moreni -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
18:00CS Din. Bucuresti - CS Blejoi -:-18:00Dunarea Giurgiu - Popesti Leordeni -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
18:00SR Brasov - Odorheiu -:-18:00Tarlungeni - Targu Secuiesc -:-
18:00V. Curita - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Terfi Grupları
18:00Campulung - Cetate Rasnov -:-18:00Kids Tampa Brasov - Olimpic Zarnesti -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
18:00Calimanesti - Horezu -:-18:00Curtisoara - Unirea Bascov -:-
18:00Petrolul Potcoava - Sporting Rosiori -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
18:00Cetatea - Vedita Colonesti -:-18:00Viitorul Daesti - Ramnicu Valcea -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
18:00Jiul Petrosani - Lupac -:-18:00Turceni - CS U Craiova 2 -:-
18:00U Craiova 1948 2 - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
18:00CSM Deva - CSO Filiasi -:-18:00Ghiroda & Giarmata Vii - Viitorul Simian -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
18:00Ineu - Progresul Pecica -:-18:00Socodor - Soimii Lipova -:-
18:00Teuz Cermei - Avantul Periam -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Terfi Grupları
18:00Bihor - Peciu Nou -:-18:00Phoenix Buzias - Politehnica Timisoara -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
18:00Avantul Reghin - Metalurgistul Cugir -:-18:00Industria Galda - Targu Mures 1898 -:-
18:00Viitorul Cluj - Unirea Alba-Iulia -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
18:00Gloria 2018 Bistrita - Unirea Ungheni -:-18:00Univ. din Alba Iulia - ACS Medias -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
18:00Baia Mare - Baile Felix -:-18:00Satu Mare - Sanatatea Cluj -:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
18:00CSM Zalau - Santandrei -:-18:00Sighetu Marmatiei - CSM Satu Mare -:-
ROMANYA: Liga 1 Women - Şampiyona Playoffları
13:00Ol. Cluj K - Csikszereda M. Ciuc K -:-15:00Farul Constanta K - Politehnica Timisoara K -:-
RUANDA: Premier League
19:00Police - Etoile de L'Est -:-RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00Biolog - Nart Cherkessk -:-RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
16:00Amkar - Dynamo Barnaul -:-RUSYA: Youth League
13:00Samara U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-13:00Zenit U19 - FK Orenburg U19 -:-
14:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Konoplev Academy U19 -:-
15:00CSKA Moscow U19 - FK Rostov U19 -:-
15:00F. Voronezh U19 - Ural U19 -:-
15:00Kazan U19 - Sp. Moscow U19 -:-
15:30Akhmat Grozny U19 - Chertanovo M. U19 -:-
17:00Lok. Moscow U19 - Krasnodar U19 -:-
19:00Din. Moscow U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
19:00Sochi U19 - Baltika U19 -:-
SÃO TOMÉ VE PRÍNCİPE: Campeonato Nacional
18:00Juba - Vitoria do Riboque -:-SEYŞELLER: Premier League
14:00La Passe - Anse Reunion -:-17:00Red Star DF - St Michel Utd -:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
17:30BASK - Brodarac -:-17:30Jedinstvo Surcin - Studentski Grad -:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15Wusum Stars - Kholifa Stars -:-19:30Bhantal - Lamboi -:-
SLOVAKYA: Nike liga - Düşme Grubu
18:30Banska Bystrica - Kosice -:-SLOVAKYA: 2.Lig
18:00L. Mikulas - D. Kubin -:-18:00Puchov - Zilina B -:-
20:00Myjava - Malzenice -:-
SLOVAKYA: 4. liga - Bratislava
19:30MSK Senec - Rohoznik -:-SLOVENYA: 2.SNL
18:30Triglav - Nafta -:-SLOVENYA: 3. SNL - East
19:30Krsko - Zavrc -:-20:00Brezice - Videm -:-
SOMALİ: National league
15:30Badbaado - Heegan -:-SURİYE: Syria Cup
16:00Al Wahda - Hottin -:-SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
18:00Al-Taawon - Al-Hilal -:- [ 4.75 | 4.75 | 1.50 ]21:00Abha - Al-Ittihad FC -:- [ 4.75 | 4.50 | 1.50 ]
21:00Al-Ettifaq - Al Feiha -:- [ 1.62 | 3.80 | 4.75 ]
ŞİLİ: Primera División
22:30Palestino - Copiapo -:- [ 1.57 | 4.00 | 6.00 ]TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
16:00Regar-TadAZ - Eskhata -:- [ 2.20 | 3.10 | 3.00 ]TANZANYA: Ligi Kuu Bara
16:00Simba - Mtibwa Sugar -:-TANZANYA: Federation Cup
19:00Azam - Namungo -:-TAYLAND: Thai League 1
15:00Uthai Thani - Trat FC -:-TOGO: Championnat National
18:30Gbikinti Bassar - Tambo -:-TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
01:00Eagles FC - Defence Force 0:203:10Prison Service - Port Of Spain -:-
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
12:00MFC Metalurh - Metalist Kharkiv -:-13:30Kremin - Podillya Khmelnytskyi -:-
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
12:30Viktoria - Karpaty Lviv -:-13:00Ahrobiznes Volochysk - Livyi Bereg -:-
UKRAYNA: Druha Liga
11:45Real Pharma - Skala 1911 -:-14:00Chaika - Nyva Vinnytsya -:-
UKRAYNA: U19 League
12:00Veres Rivne U19 - Minaj U19 -:-14:00Obolon Kiev U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-
14:00Oleksandriya U19 - Rukh Lviv U19 -:-
15:05Metalist 1925 U19 - Vorskla U19 -:-
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
17:00Veres-Rivne K - Mariupol K -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
18:30Danubio - Rampla Juniors -:- [ 1.67 | 3.40 | 5.00 ]21:00Liverpool M. - Penarol -:- [ 3.80 | 3.30 | 1.85 ]
ÜRDÜN: Premier Lig
18:00Al Ahli - Al Hussein -:-20:45Aqaba - Shabab Al Ordon -:-
VİETNAM: V.Ligi 1
14:00Hong Linh Ha Tinh - Quang Nam -:-YEŞİLBURUN: Campeonato Nacional
20:00Morabeza - Varandinha -:-Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.